SG73P2ETTD2873D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2873D
JLCPCB Part #
C4144768
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS