RN73H2ETTD8870F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD8870F25
JLCPCB Part #
C4281216
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS