RN73H2BTTD2260B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2260B50
JLCPCB Part #
C2558309
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS