HV732BRTTD224J
MFR.Part #
HV732BRTTD224J
JLCPCB Part #
C5738484
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS