RN73R2ATTD1202A25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1202A25
JLCPCB Part #
C2568532
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS