SG73P2ETTD1873D
MFR.Part #
SG73P2ETTD1873D
JLCPCB Part #
C4203740
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS