SG73P2E1RTTD2323D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2323D
JLCPCB Part #
C7359710
Description
-55℃~+155℃ 1W 232kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS