RN73H2ETTD3613F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3613F100
JLCPCB Part #
C3998403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS