RN73H1JTTD2670F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2670F10
JLCPCB Part #
C4030784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS