RN73H2ATTD8870B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8870B50
JLCPCB Part #
C2538492
Description
125mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS