RN73H1ETTP1600F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1600F50
JLCPCB Part #
C2514988
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS