SG73P2E1RTTD2320D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD2320D
JLCPCB Part #
C6295353
Description
-55℃~+155℃ 1W 232Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS