SG73P2BTTD82R0D
MFR.Part #
SG73P2BTTD82R0D
JLCPCB Part #
C3912970
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS