RN73R1JTTD1580D25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1580D25
JLCPCB Part #
C4345025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS