RN73R2BTTD5971F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5971F10
JLCPCB Part #
C2552109
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.97kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS