RK73H2ERTTD1742F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1742F
JLCPCB Part #
C6649534
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS