RN732ATTD1452D10
MFR.Part #
RN732ATTD1452D10
JLCPCB Part #
C3965614
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS