SG731JTTD823M
MFR.Part #
SG731JTTD823M
JLCPCB Part #
C4176752
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS