SG73P2BTTD7150D
MFR.Part #
SG73P2BTTD7150D
JLCPCB Part #
C3914617
Description
-55℃~+155℃ 333mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS