SG73P2ATTD7150D
MFR.Part #
SG73P2ATTD7150D
JLCPCB Part #
C3914885
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS