RN732ATTD3482F50
MFR.Part #
RN732ATTD3482F50
JLCPCB Part #
C4124069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS