SG73P1ERTTP1210F
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1210F
JLCPCB Part #
C5750117
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS