SG73P2BTTD7153D
MFR.Part #
SG73P2BTTD7153D
JLCPCB Part #
C4246961
Description
-55℃~+155℃ 333mW 715kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS