AA1206FR-073K24L
MFR.Part #
AA1206FR-073K24L
JLCPCB Part #
C4251243
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS