SG73P2BTTD560G
MFR.Part #
SG73P2BTTD560G
JLCPCB Part #
C4341106
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS