RN73R1ETTP45R3F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP45R3F50
JLCPCB Part #
C2501084
Description
-55℃~+155℃ 45.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS