SG73P2BRTTD560G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD560G
JLCPCB Part #
C6482282
Description
-55℃~+155℃ 56Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS