SG73P2BTTD560J
MFR.Part #
SG73P2BTTD560J
JLCPCB Part #
C4351166
Description
-55℃~+155℃ 333mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS