RK73H1ETTP2200D
MFR.Part #
RK73H1ETTP2200D
JLCPCB Part #
C5725541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS