RN73R2BTTD1871F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD1871F25
JLCPCB Part #
C2530181
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS