SG73P2ATTD5231F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5231F
JLCPCB Part #
C4042979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.23kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS