RK73H2BRTTD6650F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6650F
JLCPCB Part #
C6649421
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS