RK73G2ATTD12R0D
MFR.Part #
RK73G2ATTD12R0D
JLCPCB Part #
C6181871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS