SG73S2BRTTD2800F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD2800F
JLCPCB Part #
C6487378
Description
-55℃~+155℃ 280Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS