TFCR1206-4W-E-1203BT
MFR.Part #
TFCR1206-4W-E-1203BT
JLCPCB Part #
C4165850
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS