SG73P2BTTD3743D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3743D
JLCPCB Part #
C3998788
Description
-55℃~+155℃ 333mW 374kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS