SG73P2BRTTD3743D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD3743D
JLCPCB Part #
C5750939
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS