RK73B2HTTE332J
MFR.Part #
RK73B2HTTE332J
JLCPCB Part #
C830207
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS