RN73H2BTTD8661F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8661F25
JLCPCB Part #
C3970399
Description
250mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS