SG73P2BTTD3743F
MFR.Part #
SG73P2BTTD3743F
JLCPCB Part #
C4063087
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS