RN73R2ETTD6730A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6730A10
JLCPCB Part #
C4239532
Description
-55℃~+155℃ 250mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS