SG73P2BTTD2872F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2872F
JLCPCB Part #
C4034380
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS