SG73P2BTTD1872F
MFR.Part #
SG73P2BTTD1872F
JLCPCB Part #
C4139995
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS