RN73H1JTTD36R1F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD36R1F25
JLCPCB Part #
C3954308
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS