RN73R2ETTD3122D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD3122D50
JLCPCB Part #
C2605704
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS