SG73P2BTTD2872D
MFR.Part #
SG73P2BTTD2872D
JLCPCB Part #
C4038272
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS