SG73P2BTTD2871F
MFR.Part #
SG73P2BTTD2871F
JLCPCB Part #
C3911872
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS