SG73P2BTTD22R6F
MFR.Part #
SG73P2BTTD22R6F
JLCPCB Part #
C4150325
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS