SG73P2ATTD22R6F
MFR.Part #
SG73P2ATTD22R6F
JLCPCB Part #
C4235881
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS