SG73P1ERTTP304J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP304J
JLCPCB Part #
C7077257
Description
-55℃~+155℃ 200mW 300kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS